Domki 3- osobowe
Domki maksymalnie 3 osobowe. Jedno pomieszczenie + łazienka. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, kącikiem jadalnym, trzema ..pojedynczymi ...łóżkami. .i telewizorem. W aneksie kuchennym - kuchenka elektryczna (dwa palniki), zlew, lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa komplet naczyń. Wejście do domku (pokoju dziennego) z małego tarasu z miejscem do siedzenia.

Domki 4- osobowe
Dwa pomieszczenia + łazienka. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, kącikiem jadalnym, rozkładaną kanapą oraz telewizorem. W aneksie kuchennym - kuchenka elektryczna (dwa palniki), zlew, lodówka, kuchenka mikrofalowa czajnik elektryczny, komplet naczyń. Z pokoju dziennego wejście. do .łazienki .i .do sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wejście do domku ( pokoju dziennego). z tarasu z miejscem do siedzenia.

Niezależne mieszkanie
5- osobowe
Samodzielne mieszkanie,. dwupoziomowe, .3..-..pokojowe, . z osobnym, bezpośrednim wejściem, w budynku murowanym.. .Maksymalnie. dla. 5 osób. Na dole pokój dzienny
z
. aneksem .kuchennym, .łazienka i schody na górę. W aneksie kuchennym - kuchenka elektryczna (dwa palniki), zlew, lodówka, czajnik elektryczny, .kuchenka. mikrofalowa, komplet naczyń. Na piętrze dwie sypialnie,. jedna..z. trzema. pojedynczymi. .łóżkami,. druga... z podwójnym łóżkiem. Przed wejściem mały taras z miejscem do siedzenia.